حر برای همیشه حر وجاودانه شد

عجب دنیایی مسخره ای است . ادم های که خالصانه وعاشقانه یک عمر برای مردمش خدمت وتلاش کردند . در زندگیداو را کسی نمی شناسد ولی وقتی از دنیا رفت همه با چهره وفاداری او آشنا می شوند.

ازان طرف یک عده افراد که در عمر خودش جز برای خود وخانواده اش کاری نکرده ویک عمر به نمایندگی از مردم بر کرسی مردم لم داده وبه حیات ننگین پر زرق برق خوش ادامه داده واین زندگی فقط تانمرده زنده است ولی وقتی مرد با هزاران نفرین وهمه ان نام نشان اش را زیر خاک می کند ازان به بعد این فرد حقیر اند به تمام معناه مرده اند.

حر تازه زنده شده واز هر قید بند زندگی به تمام معناه آزاد شده است

لذا متن های که برای حر نوشته می شود اوج زنده ماندن اورا نشان می دهند.

مرده واقعی کسانی است به نیابت از بابه مزاری امثال حر را به حاشیه راندند ویا مثل شفیع شهیدش کردند. مرده تمام عیار که بوی تعفن اش ازار دهنده است.

اقای مرتضوی می نویسد ؛

نسلی که برای خدا، وطن و مردمش جهاد و مقاومت کرد اکنون یکی پس از دیگری غریبانه رخ در نقاب خاک می‌کشند. برای این نسل جهاد تجارت نبود، جهاد یک هدف مقدس با اصول و مبانی مشخص بود. مقاومت نیز برای امتیاز نبود، بلکه برای تامین عدالت و مبارزه با ستم بود. این نسل از ستون پایه‌های جهاد و مقاومت بودند. یاد همه مجاهدان راستین، شهدای راه آزادی و مرحوم پهلوان حُر گرامی باد!

جنرال مینویسد:

انالله و انا الیه راجعون

با اندوه فراوان خبر درگذشت مجاهد سترگ، پهلوان میر علم حر را مطلع شدیم که مایه تاسف و تاثر عمیق مان گردید.
فقدان این رادمرد، آزاده و مبارز که سال‌های سال از عزت و شرف مردمش دفاع کرد، خیلی غم انگیز و ضایعه بزرگ است. بدین وسیله ارتحال این مجاهد نستوه را خدمت فرزندان، خانواده، همسنگران و تمامی مردم عزیز مان تسلیت گفته و بر روح بلند حر عزیز دعا میکنم.

ستر جنرال مرادعلی مراد
۱۲ جوزای ۱۴۰۰ خورشیدیپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*