جنبش عدالت خواهی افشای روی دیگر سکه

yama seyavshجنبش عدالت خواهی افشای روی دیگر سکه  :

در یک تقسیم می توان گفت که جنبش عدالت خواهی از زمان دور  دوم انتخابات که تقسیم بندی جناح ها بر اساس ع غ شروع شد جنبش عدالت خواهی از آن زمان ریشه های شان را می توان در میان نسل نو دید . نسل نو که بر اساس دادخواهی عدالت بر اساس یافته خودش به دو  دسته ع غ تقسیم شده بود .  ولی دیر نشد که این نسل تازه کار بی تجربه به اشتباه خود پی برد و دست از همکاری  به دار دسته ع وغ کشید .

اولین کسی که از دست ازدلار پا از کش فش ارک کاخ سپیدار کشید  جناب اقای اسلم جوادی بود  اقای جوادی طی یک مقاله از مشاورت اقای دانش رسما استعفا داد .

نسل نو نسلی است که نمی شود آن را با مادیات خرید این همان اشتباهی بسیار بزرگ سیاست مداران کهنه کار امروز است .

دومین شخص اقای آصف آشنا است . که پست در ریاست اجراییه داشته به دلیل اینکه که خواسته های جنبش عدالت خواهی تبسم مورد پذیرش قرار نگرفت رسما ازاین مقام دست کشید .

در رسانه ها نیز  بعضی به دلیل سانسور جنبش عدالت خواهی دست از کار کشید  که از آن جمله جناب اقای  …..  کارمند تلویزون راه فردا بود ذلت را نپذیرفت از همکاری با آن خود داری کرد .

رسانه طلوع به دلیل اینکه خط نشان برای دولت  بکشند زمینه را برای باج خواهی بعدی آماده کند انصافا پوشش خوبی از جنبش عدالت خواهی تبسم داشت . تنها رسانه زیرک بود که نتیجه این زیرکی شان را در جنبش روشنای مشخص شد . بر اساس شنیده ها به دلیل سانسور جنبش روشنایی پول کلانی را از دولت به جیب زده است .

یما سیاوش یکی از گردانندگان خوب طلوع بود که در این راستا میز گزد های خوبی را مدیریت کرد .  ولی این شخص مدتی از این رسانه بدور بود حدس گمان ها از همین جا آغاز شد . تا اینکه خود با نوشتن در صفحه فیسبوکش به همه حدس وگمان ها پایان داد.  معلوم شد که او نیز  یکی دیگر از قربانیان جنبش عدالت خواهی بوده است .

من به این نسل باور مندم با تمام وحود به سیاوش ها افتخار می کنم . ایشان می نویسد  :

درود بی پایان خدمت همه هموطنان ودوست داران صدای عدالتخواهی:
بیش از صد نفر از هموطنانم در مسج شخصی سوال کردن که چرا در شبکه طلوع نیوز نیستم ازینکه به هریک نمیتوانم جواب بدهم خواستم این جا بنویسم قسمیکه اکثرٲ معلومات دارید به جرم گفتن حقیقت وصدای عدالتخواهی محکوم شدم و توسط ستون پنجم دولت از وظیفه برکنار شدم ولی کسانیکه از افشای خیانت های شان میترسند کور خوانده اند وعده من بر همه هموطنانم این است که هیچگاه در مقابل حقیقت و افشای خیانت ها سکوت نخواهم کرد چون غلامی در شان من نیست!
‫یما_سیاوش‬ Yama Siawash

جنبش عدالت خواهی روی دیگر سکه را روشن کرد به قسمکه معیار برای چهره واقعی ادم ها تبدیل گردیده است .

بسیاری خود را ناطق خدا می گفت  چنبش روشنای عینگ بد بین شان را مثل اعتبار شان از چشمان شان گرفت . و بساری دیگر که خود را مجسمه شرافت قلمداد می کرد معلوم شد چیزی که ندارد زره ای  شرافت است .

شاید بسیاری از دوستان دیگر باشد که به دلیل حمایت از جنبش عدالت خواهی سبک دوش شده باشد  که من از آن بیخبرم . از قدیم کفته اند این روز ها می گزرد ولی سیاهی روی ذغال می ماند  .

باید منتظر ماند  و دید تشت رسوای چه کسان از بام می افتد رسوا تر از هر روز دیگر می شود  وچه کسانی  به جرم عدالت خواهی سبک دوش خواهند شد .

تا آن زمان بدرودپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*