خبر گروگانگیری جدید و بی قراری غنی

TAlbanخبر گروگان گیری را  در ساعت اول روز از طریق یکی از دوستان با جزئیات شان شنیدم  . گفتم خدا کند دروغ شود وبه نشر آن اقدام نکردم  ولی نه ظاهرا این قصه سری دراز دارد بسیار جدی تر از آن است که فکرش بکنیم .

متاسفانه منابع محلی در ولایت زابل در جنوب افغانستان تائید کرده اند که دستکم ۲۰ مسافر هزاره که از ولایت کابل به سمت قندهار در حرکت بودند صبح امروز توسط افراد مسلح ناشناس گروگان گرفته شدند.

به گفته منابع محلی صبح امروز این افراد چندین اتوبوس را در مسیر متوقف و مسافران قوم هزاره را گروگان گرفتند.

یک فرد که در یک اتوبوس بوده وبقیه همه پشتون بوده نتوانسته شنایی کند  به رسانه ها گفته که گروگان گیر ها در منطقه ناورک ولایت زابل در مسیر شاهراه کابل-قندهار  در حدود ۵۰۰ متری یک پاسگاه پلیس اتوبوس‌ها را متوقف و مسافران هزاره را پایین می‌کردند.

او گفته که این افراد چندین اتوبوس را متوقف و او نمی‌داند که دقیقا چند نفر را به گروگان گرفته‌اند. هنوز نه  هویت ربایندگان و نه هویت ربوده شدها دقیقا مشخص نیست.

حال که این سناریو ادامه دارد  باید دید که پهلوان بیش از اینکه در فکر مردم باشد بیشتر از بیقراری ریس شان در باره گروگان ها رنج میبرد  آیا  این بیقراری ده پهلوان هم سرایت می کند یانه  ؟ ما که چشمم آب نمی خورد .پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*