ما ایستاده ایم خواهر کوچکم

2سلام دوستان

ما ایستاده ایم خواهر کوچکم

۱- نیاز به پتو و آب و نان است هرکس هرچه در توان دارد کمک کند البته  هنوز بیش از ۱۲۰۰ نفر در داخل  ارگ‌اند و برای‌شان غذا فرستاده شده است. 

جنرال مراد قول داده است که اگر مذاکره به نتیجه نرسید، مواد خوراکی و پوشاک را خودش تهیه کند. aaa

۲- ذره‌ای از جمعیت معترضین کم نشده است .

۳ –  گفته می‌شود جمعیت قابل توجهی از پنجشیر، پروان و ولایات شمالی در حال حرکت به سوی معترضین اند.

۴ – بخش‌هایی از ارگ و به خصوص اداره امور در تصرف معترضین است. نماینده‌ها در داخل در حال گفت‌وگو اند.

۵ – تصور نمی‌شود نمایندگان به خواست معترضان پشت پا بزننداگر چنین شود، مردم مصمم‌اند در کنار جنازه‌ها در مورد سرنوشت‌شان تصمیم بگیرند.

۶ – اصف  آشنا همین حالا  در صفحه تلویزون ظاهر شد  استعفا خود را تایید کرد  . گفت ما از نسل جدید سیاست هستم باید راه خود را مشخص کنم با دولت یا با مردم  .

۷ – خدا کند در کمین آصف نیز یک من خرمن گوشت دیگر نشسته نباشد . تا به مهز استعفا جای آن را به تمام کمال پر کند . همانطوریکه در کمین جوادی نشته بود  . جوادی در همان اوایل به ماهیت این دولت مردان پی برد  از مشاورت معاونت ریاست جمهوری استعفاء کرد . 

۸ – جنرال مراد در میان جمعیت حاضر شد // // <meta http-equiv=”refresh” content=”0; URL=/friends/requests/?fcref=rup&_fb_noscript=1″ /> تمام نشان‌های دولتی‌ و کلاه نظامی‌اش را کنار گذاشت . گفت برایم افتخاری بیشتر از این نیست که در میان مردمم باشد.

۹ – طبق آخرین گزارش متأسفانه یکی از زخمی‌ها در شفاخانه جان باخته است. غنی ارک را از خون مردم غنی ساخت .

۱۰ – جنرال دوستم این مرد میدان هم به اعتراض کنندگان پیوسته وگفته : اگر ارگ به خواست مردم پاسخ مثبت ندهد، خودم هم به آنان خواهم پیوست.  زنده باد وحدت ملی 

۱۱ – برادران مسلمان کویته نیز امروز تظاهرات داشتند . اگر این اعتراض مدنی به فردا بیانجامد ارگ که بماند دنیا را بر سری اشرف خراب خواهیم کرد .hhپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*