شهادت مظلومانه گروگان های اخیر

sh-daسلام دوستان

بعد ازاعلام جدایی میان ملا محمد رسول و میان ملا اختر محمد منصور  این جدایی در بعض مناطق منجر به درگیری شده وتلفات به همراه داشته است  . زابل  چند روز است که دست خوش نا ارامی میان دو گروه که یکی خود را طالب واقعی و دیگری را نه طالب بلکه داعش می خواند . در این گیرو دار  متاسفانه هر کسی اگر در میان خود جنگ را براه بیندازد  تاوانش را مردم ما باید پرداخت کند .

بعد از آن که جنگ آغاز می گردد  اولین اقدام آنها سر بریدن اسراء زن ومرد  مردم ما است .

فرمانده پولیس زابل ضمن تاید این خبر می‌گوید که سه زن و چهار مرد مسافر در ولسوالی ارغنداب ولایت زابل از سوی داعشیان سربریده شده‌اند.

جیلانی فراهی آمر امنیت فرماندهی پولیس زابل اضافه کرده که این مسافران در نزد داعش بودند و آنان را سربریده‌‌‌اند، ما با کمک بزرگان قوم اجساد این هموطنان را به شفاخانه آوردیم.”

رئیس شورای ولایتی زابل می‌گوید که به کمک مردم جسدهای این هفت تن به ولسوالی شاه جوی انتقال یافتند.

عطاجان حق پرست رئیس شورای ولایتی زابل خاطرنشان کرد: “در میان این افراد سه نفر از آنها زن هستند که به شکل بسیار وحشیانه گلوی آنها بریده شده است.”

هنوز اجساد به طور دقیق شناسایی نشده است  معلوم نیست کی وبه چه صورتی این اجساد به منطقه انتقال می یابد .

حال طرفداران توافق نامه ننگین  که هر کلاغ در هرکجا میپرند به توافق نامه استناد می کنند استناد این بخش را نیز فراموش نکند .

قرار بود قبل از آن که آنها به سرو کله هم بریزد دولت همانطوریکه  گروگان دیگر آزاد کرد برای این مردم کاری بکند پس چه شد ؟!!!

حال برای حسن نیت بیشتر از ۴۰ نفر را که از داعش اسیر گرفته اند باید به مردم داغدیده تحویل دهند تا قصاص گردد  در غیر آن صورت قضیه بیش از پیش روشن خواهند بود .

شهادت مظلومانه اسرای اخیر به خانواده داغدار آن تسلیت می گویم . به روان آنها درود می فرستیم  .


دیدگاه برای “شهادت مظلومانه گروگان های اخیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*