برف امد ولی عزیزان در بند نیامد

1سلام دوستان

این روز هم گذشت خبری از ازادی عزیزان در بند نشد. مردم منتظرند که شاید به  این وعده وعید ها وفا شود نیاز به خرج انرژی اضافه نباشند . بازار شایعات و تحلیل  کمان کان داغ است  هر که هر چه به ذهن شان میرسد به عنوان خبر دسته اول منتشر می کند . در این چند روز شما  دیگه شاهد این حرف های مفت بوده اید . حال باید دید که واقعا چه خواهد شد.

یکی از ابتکارات که در این راستا در همان اویل دراین ماجرا توسط والی زابل حاجی صاحب ناصر صورت گرفته تشکیل هیئت ۲۰ نفره از بزرگان محلی برای گفتگو با ربایندها است که بعضی این خبر را دسته اول معرفی کرده است . 

خبرهای بعدی که عبارت از تماس مکرر ع غ باشد کاملا بی اساس است صرفا به دلیل تثبیت موفعیت صورت می گیرد شما نباید این قدر ساده باشید هرخبر را باور کنید . تا به حال چه مقدار از این وعده های بیست چهار ساعته داده شده شما این وعده ها را عطف به دیگر خبر های از این دست بکنید .

به دلیل اینکه همین هیئت ها هنوز خود نتوانسته اطلاعات قطعی از محل عزیزان در بند بدهند و اینکه تا به حال اصلا توانسته به طور جدی ربایندگان آنها را برای مذاکره راه داده باشد خود در حاله ای ابهام است خطر ناکتر اینکه  انها بیاید ادعای بی خبری کند و یا اصلا منکر شود که این نوع شایعه هم وجود دارد واینکه چه به سرش آمده است معلوم نیست .  دلیل بر این مدعا این است که هنوز هیچ خواسته ای از طرف رباینده ها مطرح نشده و این خود ضمن این که قضیه را مشکل می کند دلیل بر خبری اینها می باشند .

به هر صورت این حرف بیش تر حرف  دولتی ها است گاهی از حلقوم رهبر خردمند کریم خلیلی!!!بیرون میشود وگاهی رهبر دلاور محقق پهلوان!!! آنها را به نشخوار می گیرند  گاهی یه ساده اندیش دیگر آن را باور می کند .

وقتی پای منافع شخصی در میان و در خطر بیافتد حتی از روزه سکوت استفاده خواهند شد دیگه این سیاست روزه سکوت برای همه در همه جا کار برد دارد عجب دوایی شده است دیگر فرق نمی کند رهبرپهلوان  باشی  ویا ضعیف مردنی  برای همه دولتی ها وآنهای منافع شان در خطر است قابل استفاده است .

این رهبران بچاره تاهنوز در شوک حذف سیستماتیک هزاره‌ها از بدنه اجتماعی و حوزه‌های مشارکت در قدرت سیاسی است  که سرانجام آن باعث حذف خود آنها از بدنه قدرت می شود .

به هرصورت ما باید برای بد ترین شرایط آمادگی لازم را داشته باشیم  مردم را با حرف های کذایی به حال خود شان رها نکنیم .

باید این توطئه را در گلو خفه کرد و بدون کدام باج دهی حل شود  وگرنه کاسبی خوبی برای برادران ناراضی دیروز مخالفین سیاسی امروز داعش فردا  بوجود خواهند آمد .

خبر دیگر اینکه  : دیشب بارش برف  جاغوری را سفید پوش کرد منطقه با وجود فضای غم غصه چهره ای دیگر به خود گرفت . برف در مرکز کم بود ولی در نقاط سرد سیر زیاد گزارش شده است .

به امید رهای عزیزان در بند


دیدگاه برای “برف امد ولی عزیزان در بند نیامد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*