قبولی بیش از %۹۰ از محصلین چهل باغتوی پشی شرکت کننده در کانکور ۱۳۸۹

pashi2بسمه تعالی

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان عزیز، و تبریک سال نو، بسیار خوشحالیم که  شرکت کنندگان عزیز ما در کانکور  ۱۳۸۹ این بار نیز موفقیت  های خوبی به دست آورده اند و در صد بالایی شان قبول شده اند از آن جائیکه امکان استخراج همه شرکت کنندگان جاغوری در توان یک شخص نیست بنائاً تصمیم گرفتم که لااقل نتایج شرکت کنندگان منطقه چهل باغتوی پشی را خدمت دوستان قرار دهم شاید بقیه مدیران مناطق نیز همین کار را انجام دهند . 

 بیش از % ۹۰ از محصلین عزیز منطقه چهل باغتوی پشی در دانشگاه ها و موسسات تحصیلات عالی قبول شده اند،  این موفقیت را خدمت این عزیزان و مردم شریف خود و بخصوص والدین و اساتید و همه‌ی بستگان این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده  و از خداوند لایزال موفقیت روز افزون این عزیزان و دیگرجوانان و نوجوانان عزیز را خواستاریم  و مقدم شان را به جمع دانشجویان عزیز گرامی می داریم.  بسیار جای خوشحالی است که امسال نیز  مثل سال گذشته رکورد بالای نود در صد قبولی را از آن خود کرده اند و از جمع  ۴۲ نفری ۳۸ نفر  شان قبول شده اند و در این میان تنها چهار نفر  شان قبول نشده اند و از میان قبول نشدگان یکی از برادران با کسب نمره بسیار خوب ۲۹۳ به دلیل  انتخاب رشته بالا نتیجه نگرفته اند هر چند آن را نیز باید جزء قبول شدگان دانست زیرا افراد بسیار پائین تر از ایشان جزء قبول شدگان است.

 امسال نیز  به قبول شدگان عرض می کنیم که این موفقیت  را موفقیت نهایی ندانسته بلکه نقطه آغازو شروع کارعلمی و تحصیلی خود بدانند و روز به روز بر سعی و تلاش شان بیفزایند و در نتیجه شاهد شکوفایی، رشد و بالندگی شان در رشته های قبول شده و دیگر ابعاد زندگی از جمله شاهد خدمات بی شائبه ومخلصانه شان به مردم محروم و مظلوم خود باشیم.

   برای عزیزانی که نتیجه نگرفته و به اصطلاح قبول نشده اند، عرض می‌کنیم که از این نتیجه ناراحت و مأیوس نشوند، بلکه با کسب تجربه‌ى که به دست آورده اند سعی کنند با تلاش و برنامه ریزی بیشتر در سال آینده مانند بسیاری از عزیزان دیگر در رشته های برتر و مورد نظر خود قبول شوند و کسانی در همین جمع وجود دارند که از شکست ظاهری و نتیجه نگرفتن در سال های گذشته مأیوس نشدند بلکه آن را پلی برای موفقیت وقبولی در رشته های برتر و بهتردر سال جاری ساختند و امروز با موفقیت در رشته های مورد نظر خود قبول شده اند. امیدواریم که این عزیزان نیزباهمت و برنامه ریزی بهتر، خود را برای موفقیت در سال آینده آماده بسازند.

امسال بسیار جای خوشحالی است که عزیزان ما در رشته های نسبتاً خوب مثل طب معالجوی، کامپیوتر ساینس، اقتصاد، اداره و حسابداری، علوم طبیعی، ساینس، زراعت ، تعلیم و تربیت و … قبول شده اند و روند رو به رشد را طی کرده اند و امیدواریم که در سالهای آینده نیز از نظر کمی و کیفی این رشد هم چنان تداوم یابد. و شاهد موفقیت های بیشتر این عزیزان باشیم.

بدیهی است که این نتایج نهایی نبوده و به رغم تلاش فراوان ممکن است کسان دیگری نیز از لیست افتاده باشند که در صورت کسب اطلاع آنها را نیز اضافه خواهیم نمود.

ش

نام

نام پدر

نام جد

نمره

محل تحصیل

۱

فدا حسین

علی خان

محمدعیسی

۲۶۵

انستیتوت مسلکی اداره و حسابداری کابل

۲

محمد حنیف

طاووس خان

برات علی

۲۹۳

دانشکده زراعت دانشگاهکابل

۳

محمدعلی

سلمان علی

صمدعلی

۲۷۲

ا نستیتوت مسلکی اداره و حسابداری کابل

۴

محمدعلی

صمدعلی

مراد

۲۹۳

 دانشکده علوم اجتماعی  دانشگاه کابل

۵

علی محمد

نیازعلی

حسین علی

۳۳۲

دانشکده معالجوی دانشگاه طب کابل

۶

محمدحسین

عبدا


7 دیدگاه برای “قبولی بیش از %۹۰ از محصلین چهل باغتوی پشی شرکت کننده در کانکور ۱۳۸۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*