در باره ما

سلام  دوستان۲ (۱)

جنبش عدالت خواهی تبسم ، یک حرکت داد خواهی بود ، که در تاریخ این کشور  سابقه نداشته و تا هنوز این کشور فلک زده چنین حرکت به خود ندیده است . حادثه ی به این عظمت و رخداد به این بزرگی را ، نباید به این سادگی از یاد برد .

تجربه نشان داده است که حافظه ی تاریخی خوبی نداریم .  گذشت زمان همه چیز را به فراموشی می برد . چه کنیم که حماسه ی عدالت خواهی فراموش نشود .

قرار دادن این حماسه ی  داد خواهی در گوشه از یک سایت دیگر ، برایش کوچک و قابل قبول نبود . نمی توانست اذهان فراموش کار ما را زنده نگهداشته و این روز سرنوشت ساز به خواطر بسپارد .

با گذشت چهل از روز از جنبش عدالت خواهی تبسم این شک تبدیل به یقین شد. بران شدیم یک سایت مستقل را اختصاص به این جنبش عدالت خواهی دهیم  . سایت که بتواند ضمن اینکه : اهداف جنبش عدالت خواهی را تعقیب کند ،  همه آثار از قبیل مقاله ، شعر ، داستان ، تصاویر ، فیلم های ویدیویی  و .. مربوط به جنبش عدالت خواهی را گرد اوری نموده و در صفحه اختصاصی اش به نشر بسپارد تا در اختیار علاقه مندان قرار گیرد .

لذا از دوستان که آثاری در این مورد دارد در خواست می کنم آثار شان را برای نشر به این ادرس  arj2040@gmail.com ارسال نماید .

جنبش عدالت خواهی متعلق به همه ی هموطنان در کل کشور است همانطوریکه در حمایت های شان نشان داده اند . مصادره این جنبش به نفع فرد ، قوم و … گناه نابخشونی است.  ظلم بی پایان به تبسم وهمراهانش می باشد . لذا دوستان که مایل است خود شان مطالب شان را به دلخواه خود شان نشر کند و یا طرح و پیشنهاد خواص دارد می تواند درخواست شان را به این ادرس  arj2040@gmail.com ارسال نموده تا زمینه ی دست رسی شان برای نشر فراهم گردد .

جنبش عدالت خواهی تبسم ، به یک آرام اختصاصی و یک لوگوی اختصاصی نیاز دارد .  لوگوی هر سایت بیان کننده ایده سایت و به نمایش گذاشتن اهداف ان است . لذا از دوستان که دستی در این کار دارند درخواست می کنم  در این مسابقه شرکت نموده و آثار خود را به مدت یکماه به ادرس مندرج در سایت ارسال نماید . به نفرات اول تا سوم  لوح تقدیر و جوایز  اهدا خواهند شد .

مدیرت : جنبش عدالت خواهی تبسم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*